Смотрите служение Онлайн!
Каждое Воскресение с 10:00 до 12:00
00

дн

00

час

00

мин

00

сек

Чи актуальні християнські цінності в сучасному світі інформаційних технологій

Колпакова Лариса

На сьогоднішній день майже кожній людині доступний інтернет. Вин дуже помагає знайти потрібну інформацію. Через інтернет ми дивимось фільми, слухаємо музику. Але з появою цієї мережі з’явились нові небезпеки. Що врятує світ, який занурився у море пустих розваг і дозвілля, жорстокості, насилля, аморальності? Що захистить спустошений розум підлітка, який не знаходить задоволення на нескінченних «каруселях» інтернет-розваг, для якого ні вчителі, ні батьки не є авторитетом? У пошуках чогось нового, більш цікавого, він натикається на групи, відео, що дають посил до суїцидальних думок. Що захистить дітей, які мають необмежений час в океані розваг, коли їм стає люба страшна лялька Момо, що закликає спробувати щось нове? І вона, здається, той самий вихід з обридлих вчорашніх розваг.

Батьки хотять захистити свою дитину від пагубного впливу вулиці і спокійно спостережують за тим, що вона компінсує недостачу спілкування з батьками віртуальними друзями, які ніяк не відрізняються від вуличних компаній. Підлітки, сидячи за компьютером і телефоном, знаходять віртуального друга «Синій кит», що завжди готовий поговорити й вислухати. Але під маскою ляліки Момо і співрозмовника «Синього кита» заховалися страшні люди, що спочатку даюить дітям те, що вони хотять, і поступово приводять до суїциду. Чи зможуть дорслі вчасно помітити велику небезпеку, у якій знаходяться діти? Чи їм доведеться зіткнутися з жахливою реальністю?

Що краще, стояти над дитиною і контролювати кожну хвилину, що вона дивиться і які сайти відвідує, чи дати дитині те, що убезпечить її душу? Те, що заповнить ту порожнечу, що дасть розуміння авторитету, абсолютних стандартів, розуміння цінностів і сенс життя.»Яка ж користь людині, що здобуде ввесь світ, але душу свою занапастить?» каже Біблія (Матф. 16:25). якщо сенс життя дитини буде залежити від не абсолютних і позбавлених авторитету джерел, то вона і не прийме всерьйоз ці цінності і піде вслід за лялькою Момо. Тому кожній людині: і дорослому, і дитині- потрібен Бог, а потім і цінності, які виходять з віри у Нього. Лише Бог здатен заповнити порожнечу у серці людей, які побачили, що немає сенсу в земних короткочасних цінностях, і бачать вихід лише у самогубстві. Тільки завдяки християнським цінностям інтернет може бути корисним для душі, безпечним. Він стає місцем, де можна знайти відповіді на питання, вірних людей, друзів, з якими поділишся своїми переживаннями. Подумайте, для кого б ви відкрили двері свого розуму: для страшної ляльки Момо, чи Біблійного Бога?

Твір з української літератури Колпакової Лариси

Оналйн богослужение
идет прямой эфир